Šance na lásku 6 (the end)

12. března 2008 v 20:57 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
Tak je tu po dlouhé době poslední díl,přeji příjemné čtení...
-Wee
Usnul mi v náručí, dnešek pro něj byl až moc náročný. Pozoroval jsem jak klidně oddechuje. Jedno oko mu už dokonale obklopila fialovožlutá barva, v místě obočí se mu začínal dělat výrazný stroupek. Ještěže ta ranka byla tak malá, jinak by musel do nemocnice na šití. Opatrně jsem mu odhrnul vlasy co mu padaly do obličeje a letmo ho políbil na čelo. Tohle si s Jimmym ještě vyřídím, mému Frankovi nikdo ubližovat nebude.
Ten večer jsem Franka odvezl domů autem bál jsem se ho nechat jít pešky,naposledy jsme se v autě políbili a já počkal až zajde do domovních dveří.
Hned jak jsem přijel domů, padl jsem vyčerpáním na postel. Pomalu jsem začínal upadat do světa fantazie a snů, když mi začal na stolku vibrovat mobil. S trhnutím jsem se dokonale probral a natáhl se po mobilu, který cestoval po desce stolku.
Místo nápisu Frankie tam svítilo to poslední jméno které jsem si přál..Jimmy.. nemohl jsem dělat nic jiného než to vzít.

,,Ahoj, Gerarde," ozval se Jimmyho vtíravý hlas, který se mi vždycky vryl do uší, když jsem ho slyšel.
,,Co chceš, Jimmy?" zeptal jsem se místo pozdravu.
"Ještě pořád si se nerozmyslel?"opravdu mě vydíral "Jimmy co chceš,aby jsi mě i Frankovi dal pokoj?"
,,Ty víš co chci. Chci tě zpátky. Chci aby ses vrátil ke své práci," zvýšil hlas než bylo potřeba.
,,Kolikrát ti mám opakovat, že to neudělám?"
"Ale uděláš,pokud nechceš aby tvůj mladej skončil hůř než dnes!" můj Frankie..bože zase jsem se o něj strašně začal bát on je v tom přece úplně nevinně.
,,To nemůžeš, nemáš právo mu ubližovat, stejně tak jako nemáš právo mě vydírat. Nikdy nezměním názor, už by sis to mohl pamatovat," vyjel jsem na něj.
,,Uvidíme," ukončil Jimmy hovor a mě při jeho poslední reakci přejel mráz po zádech.
Nevěděl jsem co dělat čekal mě teď život v každodenním strachu kdy Frank příjde zmlácený a nebo nepříjde vůbec.
Jak jsem byl předtím ospalý tak po tomto hovoru jsem nemohl zahmouřit oko,celou noc jsem přemýšlel a pak mě napadlo jediný možný východisko,jen ho ještě musím probrat s Frankem.
Nakonec velká únava způsobila, že jsem opravdu usnul. Byl to sice neklidný spánek plný nehezkých snů, ale potřeboval jsem ho.
Ráno po probuzení jsem si dal sprchu,trochu se upravil,nasnídal a přemýšlel co budu dělat dál.
Rozhodl jsem se jet za Frankem. Zkontrolovat, jestli je v pořádku. Nevolal jsem mu předem, chtěl jsem ho překvapit.
Zaparkoval jsem auto před domem jeho rodiny. Vyběhl jsem schody a chtěl jsem zazvonit, ale všiml jsem si, že dveře nejsou zavřené. Polilo mě horko, po zádech mi přeběhl zase ten nepříjemný mráz. Zatlačil jsem na pootevřené dveře a malá škvíra se zvětšila.
Ocitl jsem se v hale,zdálo se že v obývacím pokoji který byl po pravé straně není.Proto jsem potichu vystoupal do 1.patra kde s mi naskytl pohled na Franka ležícího na podlaze.
Okamžitě jsem k němu přiběhl a padl na kolena vedle jeho nehybného těla.
Zdálo se, že nemá žádná vážnější zranění. ,,Frankie, lásko. Frankie," marně jsem se ho snažil probudit vzlykáním jeho jména. Nereagoval. Nahmatal jsem mu puls. Zase mi pomohl televizní seriál, jak jinak. Sklonil jsem se k jeho rtům, o které jsem se otřel těmi mými a zase se odtáhl, abych mohl zavolat sanitku. Ruce si mi klepaly tolik že než jsem stihl vytočit číslo Frankie se začal probírat."Broučku jak ti je?"klečel jsem u něj a hladil ho po vlasech."To nic není Gee,pomůžeš mi prosím do postele já ti to tam všechno řeknu" vzal jsem ho do náruče a odnesl ho do jeho pokoje .
Zdálo se mi, že má nějak podezřele odtažitý výraz. Položil jsem ho na postel a sedl si k němu. Držel jsem ho za ruku, ale on se na mě nedíval.
"Gerarde nechceš mi něco říct?"promluvil ke mě ale stále se na mě nedíval
,,Ne," řekl jsem rozhodně. Ale pak jsem si uvědomil, že by to měl vědět. Měl by se dozvědět proč tak trpí. ,,Teda, vlastně jo. Jimmy mě vydírá. Chce abych se vrátil ke své práci," odmlčel jsem se a pokračoval.
"To on a jeho kumpáni tě zmlátili,ale Frankie já už nechci aby tohle pokračovalo"
Z očí mi začali stékat slzy. ,,Frankie, je mi to tak líto." Lehl jsem si k němu a obejmul ho. Rozplakal jsem se naplno, když obtočil své ruce kolem mého pasu a obětí mi opětoval. I přesto co mu dělám mě má rád.
"Franku..co kdybychom spolu někam odjeli?"konečně jsem vyslovil můj plán nahlas.
,,Já nevím, Gerarde. Je to složité. Ale nechci, aby tě vydírali. Nechci aby se dělo to co se děje teď.
Nemůžu tu přece jen tak nechat mou rodinu a všechny kamarády,ale na druhou stranu strašně rád bych byl někde jen s tebou"
díval se mi do očí. ,,Pryč od všech našich problémů," dodal ještě a zavřel pevně víčka.
,,Musíme to pořádně promyslet, ale nemáme čas. Mám dost peněz pro začátek. Když řeknu rodičům, snad by mi taky něco přispěli. Zbývá tvůj definitivní souhlas a vybrání místa, kde společně budeme v klidu žít.
Viděl jsem jak usilovně přemýšlí přece jen to bylo důležité rozhodnutí.
,,Dobře. Kvůli nám. Kvůli tobě." usmál se na mě. Propletl jsem prsty své ruky s těmi jeho.
,,Frankie, děkuju. Jsi to nejkrásnější a nejlepší co mě mohlo v mém bezcenném životě potkat. Miluju tě. Od prvního okamžiku co jsem tě uviděl," šeptal jsem mu do vlasů a tiskl se k němu.
Byl jsem s ním až do večera,pak se ale vrátili jeho rodiče tak už jsem se nemusel bát že se mu něco stane,doma jsem našel všechny mé potřebné doklady.
Oznámil jsem to rodičům. Nebyli nadšení, ale naštěstí chápali, že už je na čase osamostatnit se. Jen byli trochu zaskočení termínem. Neměli ani tušení proč chci odjet hned další den, ale nevyptávali se.
V mém pokoji jsem do velké cestovní tašky dal všechny věci o kterých jsem věděl,že se bez nich neobejdu,bylo toho hodně,byl jsem unavený a tak jsem si lehl do postele a v hlavě si přemítal jak asi bude vypadat můj budoucí život s Frankem.
Najdeme si byt který nám bude vyhovovat? Pořídíme si vodní postel? Najdeme si normální práci? Vystačíme si do začátku s penězi? Nic z toho jsem nemohl tušit, ale opravdu jsem si přál aby se to splnilo a my dva byli spolu šťastní.
Ani nevím kdy přesně jsem usnul, ale když se mi ráno rozezvonil budík, věděl jsem, že teď začíná nová etapa mého života. Vzal jsem všechy tašky a sešel domů do kuchyně, kde jsem se rozloučil s bráškou i rodiči, kteří mi ještě vtiskli do rukou několik bankovek s vysokýma hodnotama,. Potom už přijel taxík, který mě nejdříve odvezl k Frankovi, a pak nás oba na letiště.
Zůstali jsme s taškama stát před velkou mapou Ameriky. Teď nastala chvíle, kdy jsme museli vybrat nějaké místo, kde bysme chtěli spolu žít. V autě jsme se o tom bavili, ale neshodli jsme se na ničem. Proto tu teď stojíme, držíme se za ruce a mlčíme.
,,Prostě zavři oči a někam ukaž," přerušil jsem ticho a koukl na Frankieho.
On zavřel oči a rukou ukázal přesně na místo kde bylo napsáno San Francisko.
Otevřel oči a pohledem těkal střídavě na název města a na mě. Přitáhl jsem si ho k sobě a políbil.
,,Tak tedy vzhůru do jednoho z nejkrásnějších měst na světě," zašeptal jsem mu do rtů a znovu se k němu přitiskl.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | E-mail | 13. března 2008 v 9:32 | Reagovat

jo happy end bože to krásně skončilo a juchu San Francisko...no holky moc se vám to povedlo mocinky moc

2 Anett Anett | Web | 13. března 2008 v 13:18 | Reagovat

Ještě že je hepáč jinak bych už asi fakt vylítla. Krásný, děkuju. Páni, taky bych chtěla někam jen tak odjet a na nic nemyslet

3 pájina pájina | Web | 13. března 2008 v 16:30 | Reagovat

krása hepáč<33

4 mončuš mončuš | Web | 17. března 2008 v 0:53 | Reagovat

no paaaani, som spokojnaaa, velmi velmi, krasne sa to skoncilo :)

5 kiki-kači kiki-kači | Web | 20. března 2008 v 9:18 | Reagovat

plosíím jukni na naš blog a kdyžtak hod nakej komntíkk mocinky kuju...x

6 DeeTee DeeTee | Web | 23. března 2008 v 0:42 | Reagovat

aaawwww.... ja sa tak tesim ze je happy end, som sa bala ze jimmy zase daco spravi frankiemu... nadherna story... krasne pisete XD

7 Dannie Dannie | Web | 23. března 2008 v 2:21 | Reagovat

jow jaké krásne to bolo... ako... dokonalý koniec... no proste úchvatné niečo... tlieskam XD

8 JitkaVampire JitkaVampire | 31. května 2008 v 14:16 | Reagovat

*tleskám*...fakt nádhera!!!!

9 ChemicalVampire ChemicalVampire | E-mail | Web | 24. června 2008 v 15:08 | Reagovat

krááása,píšu sem znova už ale pod novou přezdívkou(JitkaVampire) čtu to už podruhé a svoje kouzlo to neztratilo,prostě bomba!!!

10 Frerka Frerka | Web | 30. června 2008 v 16:51 | Reagovat

Skvělý! Úžasnej konec... =) a skvělá celá tahle story...

11 Matty Matty | 30. června 2008 v 17:01 | Reagovat

Ugh...krása!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama