Březen 2008

Easter

24. března 2008 v 18:50 | Eruv & Wee
náš velikonoční výtvor. potřebujeme slyšet váš názor. pokračovat? nechat to jako jednorázovku? co myslíte?
______________________________
Vyběhl jsem mramorové schody a zazvonil. Frank nervózně přešlapoval dole. Když uviděl za prosklenými dveřmi siluetu mladého děvčete, okamžitě vyběhl za mnou.
Jak moc jsme oba nesnášeli Velikonoce. Chodit na Velikonoční pondělí po vesnici s pomlázkou místo spánku. Kdo tohle vymyslel? Říkáte si určitě, proč dodržujeme tenhle zvyk. Ani jeden z nás v Boha nevěří, ale naši rodiče ano. Až příliš. To kvůli nim to děláme. Pořád lepší než jít do kostela a poslouchat ty stále se opakující řeči o vzkříšení Krista.

Šance na lásku 6 (the end)

12. března 2008 v 20:57 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
Tak je tu po dlouhé době poslední díl,přeji příjemné čtení...
-Wee
Usnul mi v náručí, dnešek pro něj byl až moc náročný. Pozoroval jsem jak klidně oddechuje. Jedno oko mu už dokonale obklopila fialovožlutá barva, v místě obočí se mu začínal dělat výrazný stroupek. Ještěže ta ranka byla tak malá, jinak by musel do nemocnice na šití. Opatrně jsem mu odhrnul vlasy co mu padaly do obličeje a letmo ho políbil na čelo. Tohle si s Jimmym ještě vyřídím, mému Frankovi nikdo ubližovat nebude.
Ten večer jsem Franka odvezl domů autem bál jsem se ho nechat jít pešky,naposledy jsme se v autě políbili a já počkal až zajde do domovních dveří.
Hned jak jsem přijel domů, padl jsem vyčerpáním na postel. Pomalu jsem začínal upadat do světa fantazie a snů, když mi začal na stolku vibrovat mobil. S trhnutím jsem se dokonale probral a natáhl se po mobilu, který cestoval po desce stolku.
Místo nápisu Frankie tam svítilo to poslední jméno které jsem si přál..Jimmy.. nemohl jsem dělat nic jiného než to vzít.

Jednorázovky- rozcestník

8. března 2008 v 12:22 Jednorázovky
Frikey -Untitled
2 parts- Finished
Only one idea
Gerard/Mikey
Destroying our friendship
Gerard/Frank
Ryan Ross/Brendon Urie
• překlad
Black rose
• Bert/WiL
Stun was all that I had before kisses and shout
Bert/Gerard
soutěžní povídka
Breathe easy
• Gerard/Mikey