Šance na lásku 4

14. února 2008 v 21:05 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
Tak je tady další díl,prosím komentujte
-Wee
Jsem na nás velmi hrdá!! Hlavně za tu poslední část. Myslím, že je tam určitá dávka romantiky, kterou jsem si v tom přála mít... no nemám pravdu? :)
-Mishul
...
Když jsem přišel domů, chtěl jsem hned zavolat Jimmymu. Ale musel jsem si ještě rozmyslet, co mu řeknu. Bude na mě určitě naštvaný, byl jsem jeho nejlepší ,,zaměstnanec,,.
Rozmýšlel jsem různé důvody mého odchodu, ale nakonec jsem se rozhodl pro pravdu. Jimmy to musí pochopit, půjde to po dobrém. A pokud ne, naše přátelství končí.

Nervózně jsem v ruce držel mobil a přemýšlel jsem jestli dělám dobrou věc. Vůbec nevím kde potom seženu práci, ale stačilo mi vzpomenout si na Franka a bez rozmyšlení jsem vytáčel Jimmyho číslo.
Zvedl to téměř okamžitě.
,,Nazdar Gerarde!" pozdravil mě veselým hlasem.
,,Ahoj Jimmy, chtěl bych s tebou něco prořešit."
,,Jasně, ale teď mě poslouchej, mám pro tebe dalšího zákazníka. Fakt super zákazníka, velmi bohatý, mladý, hezký..." přerušil jsem ho, ,,Jimmy, já končím."
"Dobrej humor Gerarde. A teď vážně" on to asi stále nepochopil.
"Já to myslím vážně Jimmy, už k nikomu nejdu!"
,,Si děláš prdel?! Teď chceš odejít? TY chceš odejít?! Kurva proč?" vyjel na mě.
,,Stalo se něco co by se stávat nemělo."
,,Mluv na rovinu Gerarde!" zlostně vykřikl tak, že jsem musel odtáhnout mobil od ucha.
,,Zamiloval jsem se do zákazníka..." a je to venku.
"Ty nevíš na čem jsme se domlouvali na začátku? Tohle se nesmí stát!" křičel na mě.
,,Ale stalo se a já jsem za to rád. Miluju ho a on mě, takže končím." snažil jsem se mluvit klidně.
,,To ti jen tak neprojde Gerarde Wayi!" křikl jedovatě a ukončil hovor.
"A do hajzlu!" zakřičel jsem a odhodil mobil někam do kouta..Teď mi Jimmy bude dělat problémy, to mi tak chybělo.
Celou noc jsem musel přemýšlet, jestli by byl Jimmy schopný mi něco udělat. Jsme sice už dlouho kámoši, ale nikdy se s nikým kdo ho naštval moc nesral. A já jsem ho naštval hodně.
Když jsem se ráno probudil, první moje myšlenka zabloudila k Frankovi. Musel jsem ho vidět.
Chtěl jsem ho překvapit, ale nevěděl jsem kde Frank bydlí. Tak mi nezbývalo nic jiného než mu zavolat, přece jenom už bylo 10 hodin, už by mohl být vzhůru.
"Ahoj Gerarde" vzal to hned po prvním zazvonění.
"Ahoj lás..Franku, jak se máš?"
,,Fajn, jsem rád že tě můžu aspoň slyšet," odmlčel se, ,,kdy se zase uvidíme?"
,,Právě proto volám, mohl bych se u tebe stavit? Teď?"
,,Budu rád, jsem sám doma." Zdálo se mi to, nebo tam ten nadržený podtón opravdu byl?
"Tak za chvíli jsem u tebe..těším se" dodal jsem po tom co mi nadiktoval jeho adresu.
Vletěl jsem šílenou rychlostí do sprchy a ještě šílenější vyletěl ven. Obléct se, namalovat, učesat... To všechno mi trvalo ani ne 3 minuty a už jsem spěchal ven k autu.
Choval jsem se jak malé děcko, ale ta nepředstavitelná touha ho obejmout byla silnější. Proto jsem už za pár minut parkoval před jeho domem.
Snažil jsem se uklidnit, ale moje srdce hořelo touhou po něm. Vydal jsem se vydlážděnou cestičkou kolem keříků a stromků. Opravdu zajímavé místo, pomyslel jsem si a vyběhl několik mramorových schodků. Stál jsem u dveří a zhluboka dýchal, ruku na zvonku. Sotva se ozval jeho hlasitý zvuk, otevřely se dveře a v nich stál Frankie.
Hned jsem mu vpadl do náruče. Užíval jsem si jeho doteky po tak dlouhé noci.
Cítit jeho horký dech na svém krku bylo pro mé srdce vysvobozením. Odtáhl se ode mě, chytl mě za ruku a zavedl mě k sobě do pokoje. Na stěnách visely plakáty různých rockových kapel, většinu jsem měl taky rád, a pokoj působil celkově velmi útulně a hřejivě, na rozdíl od chladné rozsáhlé vstupní haly a chodby.
Posadili jsme se k němu na postel a já ho začal hladit po vlasech.
Zadíval se mi do očí, pohladil jsem ho po tváři, ruku jsem nechal na jeho lícní kosti a přitiskl své rty na jeho ústa.
"Strašně se mi stýskalo" šeptal jsem mezi polibky. Nalehl jsem na jeho drobné tělo a zasypával jeho krk polibky. Z úst se mu vydral tichý sten, z jeho krku jsem se přesunul na rty. Dlouho jsem ho líbal a přitom jsem mu rukou bloudil pod tričkem. Frankove ruce mi přejížděly po zádech, zastavily se u lemu kalhot. Potom zabloudily k mému pásku a s mou pomocí mi Frank rozepl kalhoty. Jeho ruce se vrátily zpátky na spodní stranu zad a pomalu mi přetáhly kalhoty přes zadek.
Zůstal jsem před ním jen v boxerkách a on se znova začal věnovat mým ústům.
I moje ruce zabloudily k Frankieho pásku, ale jen co jsem se dotkl studené spony jsem mu rychle zajel ruka zpět pod tričko. Frankie zklamaně zakňučel. Triko jsem mu vyhrnul až po krk a rukou jsem mu přejel přes hruď. Přiblížil jsem se k jeho tváři, ,,Neboj se Frankie, dočkáš se, ale nechci nic uspěchat," zašeptal jsem mu do ucha tak, že jsem se mu otíral rty o ušní lalůček.
Cítil jsem jak Frank zrychleně dýchá. Nechtěl jsem ho už trápit, proto jsem mu rozepnul pásek a kalhoty stáhnul.
Po jeho kalhotách přišlo na řadu tričko a pak i to moje. Za neustálých polibků jsem mu začal v pravidelných intervalech narážet bokama do těch jeho.
Místností se rozléhalo sténání a já čím dál rychleji přirážel k jeho bokům. Věděl jsem, že tohle bude jeho poprvé, nechtěl jsem to uspěchat, proto jsem po chvíli raději zpomalil a věnoval se zase jeho rtům. Cítil jsem, jak se jeho pokožka pod mými doteky chvěje.
Moje ruka pomalu směřovala k jeho boxerkám. Když jsem přejel rukou přes tenkou látku, Frank zasténal.
Myslím, že už je ten pravý čas na zamilované přezdívky. ,,Lásko, opravdu to chceš?" zašeptal jsem mu do rtů a odtáhl se, abych mu mohl pohlédnout do očí.
,,Chci to, Gee" zašeptal a pohladil mě po tváři. Přisunul jsem se k němu zase blíž a začal jsem ho pomalu líbat od rtů až po lem boxerek.
V hlavě mi to šrotovalo o sto šest. Nevím jestli je to dobrý nápad, po pár dnech co se známe prožít naše první milování. Ale touha a Frankieho tlumené steny byli silnější a nutili mě nepřemýšlet nad správností našeho chování.
Myslím že jsem udělal správnou věc, když jsem mu stáhl boxerky.Pohlédl jsem do Frankova obličeje, ten se na mě rozpačitě stydlivě culil. Asi se cítil v nevýhodě, ležel pode mnou bez jediného kousku oblečení, narozdíl ode mne, měl jsem na sobě ještě boxerky.
Chtěl jsem si je stáhnout, ale Frank to udělal za mě. Přejel mi rukama přes hruď, na břichu změnil směr jeho dotyků dozadu na bedra, rukama zajel pod lem mých boxerek a pomalu mi je přetáhl přes zadek tak, že mi zůstaly někde o kousek níž. Celou tu dobu jsme se dívali s Frankem navzájem do očí. Už jen ten hluboký pohled mě šíleně rozpaloval, natož Frankieho ruce, které zůstaly na mém zadku.
Ale dál jsem se věnoval laskání všech různých částí jeho těla. Naše těla se o sebe třela a tlak v podbřišku se stupňoval. Pomalu jsem se rty přesunul k Frankově erekci.
Doba, která uplynula mezitím, než jsem vzal Franka do úst a když vykřikl moje jméno mi připadala jako krátký okamžik. Přesunul jsem se zase nahoru k jeho tváři a jemně ho políbil na rty pootevřené v záchvatu doznívajícího orgasmu.
"Můžu, Frankie?" Frank pouze přikývl. Zeptal jsem se ho na lubrikační gel. Natáhl se k nočnímu stolku a v okamžiku svíral v ruce malou tubičku zázračného gelu a taky kondom, který jsem si během okamžiku nasadil. Ležel jsem na Frankiem a snažil se nepřerušit tak důležitý oční kontakt. Rukou jsem se podepíral a druhou jsem mu jemně posunul levou nohu do strany a ohnul v koleně. Potřeboval jsem si udělat prostor, aby to bylo pro nás oba pohodlné a aby to Frankieho bolelo co nejmíň. Použil jsem trochu gelu a začal do Frankieho pronikat.
"Frankie musíš se uvolnit.." Stále jsme si koukali do očí, až jsem se do něj dostal celý. Potom jsem se začal pomalu pohybovat a Frankiemu unikl sten. Obemknul mé tělo svýma nohama za účelem dostat se ještě blíž ke mně. Žasnul jsem nad neustálým očním kontaktem. Ještě nikdy jsem to nezažil. Ten nepřerušovaný pohled z toho aktu dělal něco neobyčejného, výjimečného, krásného. A přesně to jsem chtěl, aby naše první milování bylo. Ale když Frankie šel svými boky naproti těm mým, už jsem to nevydržel a slastně přivíral oči. Stačilo pár pohybů a mým tělem projela vlna vzrušení. Oba jsme se s Frankem udělali současně. Mé svaly ochably a já se svalil vedle Frankieho, který hluboce oddychoval. Přitáhl jsem si ho k sobě a sevřel ho ve své náruči.
,,Miluju tě, Gerarde." zamumlal Frankie do mého krku. Nebýt pauzy mezi nádechem a výdechem, určitě bych to přeslechl.
,,Taky tě miluju, Frankie, tohle pro mě, myslím že pro nás oba strašně moc znamenalo a já ti za to děkuju, bylo to nejkrásnější milování které jsem kdy zažil." zašeptal jsem mu do vlasů a následně se mu zase zadíval do očí, těsně před tím, než Frankie zrušil mezeru mezi našimi rty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | E-mail | 14. února 2008 v 21:23 | Reagovat

Jezis to bylo krasny boze tak romanticky naprosto skvely ach

2 Emily Emily | E-mail | 14. února 2008 v 21:32 | Reagovat

romantika jak má bejt..super..

3 Anett Anett | Web | 15. února 2008 v 13:19 | Reagovat

slintáám!!!

4 pájina pájina | Web | 15. února 2008 v 18:18 | Reagovat

woww<33

5 bajenka bajenka | Web | 15. února 2008 v 23:11 | Reagovat

náááádherááá bejbé....prostě krása fakt ...škoda že už takových story není tolik ...všude samý drsný šukání a tak ...je to nádherně rozepsaný ...moc chválim

6 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 16. února 2008 v 10:26 | Reagovat

Hele...a ještě řekni, že ti to vadí:D:D:D:D:D

7 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 16. února 2008 v 10:26 | Reagovat

Hele...a ještě řekni, že ti to vadí:D:D:D:D:D i když romantika je taky krásná

8 mončuš mončuš | Web | 17. února 2008 v 21:56 | Reagovat

krasne, veru, mate talent dievky:)

9 DeeTee DeeTee | Web | 23. března 2008 v 0:28 | Reagovat

aaaaaaaaaawwwwwwww.... to bo tak nádherný diiel až mam v ocickach  slzicky... krasne

10 Frerka Frerka | Web | 30. června 2008 v 16:39 | Reagovat

Jé, to bylo nádherný... svělý:) A úžasně perverzní xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama