Šance na lásku 3

13. února 2008 v 22:21 | Mishulka + Wee |  Šance na lásku
a máme tu další díl i s hudebním doprovodem podle děje xD, takže si to nezapomeňtě pustit pro správnou atmosféru...
...
Během deseti minut jsem se stihl osprchovat, převléct a namalovat linky. Houkl jsem na rodiče a bráchu, že letím ven a že přijdu pozdě.
Zkoukl jsem adresu na lístku, sedl do auta a vydal se přes celé město. Připadal jsem si, že Franka podvádím. I když tohle byla pouze moje práce.
Myslím že i jemu to tak připadalo, usoudil jsem to z jeho smutného pohledu, když jsem mu oznamoval, že mám ještě dneska práci a z toho co na to říkal. Tím víc jsem si připadal jako nějaká kurva. Už abych to měl za sebou.

Zastavil jsem u starého činžového domu a vydal se po schodech nahoru, ke dveřím s tím správním číslem. Zazvonil jsem a čekal na mého večerního zákazníka.
Dveře se otevřely a v nich stál mladý, velice pohledný muž. Někdy nechápu proč si tacoví pěkní kluci musejí platit společníky, vždyť se na ně ostatní kluci musejí přímo lepit. Kluk s delšími havraními vlasy a krásnýma výraznýma hnědozelenýma očima se na mě usmál a poodstoupil, abych mohl vklouznout do bytu. Být v jiné situaci, dělalo by mi určitě velkou radost se vysvlékat právě před ním.
"Ahoj já jsem WiL" podával mi ruku a u toho se na mě usmíval.. "Gerard, těší mě" úsměv jsem mu opětoval. Hlavně nedát nic najevo. Zavedl mě do svého pokoje a posadil se na postel, já jsem zůstal stát kousek před ním.
"Tak začni" pobídl mě a propaloval mě pohledem.
Nádech. Výdech. Tak fajn. To přežiju. Povzbuzoval jsem se a rozpačitě se na Wila usmál. ,,Máš nějakou vhodnou hudbu?" raději jsem se zeptal... nerad dělám striptýz bez hudební kulisy.
Wil zašmátral v poličce s CD, pak nějaké strčil do věže a ozvala se hitovka Take off your clothes od Morningwood. Nebylo to přesně to co bych si představoval, ale jemu se to asi zdálo vhodné. Začal jsem si tedy pomalu svlékat bundu. Wil stále seděl na postely a se zaujetím mě pozoroval.
Bundu jsem hodil přes křeslo a začal se vlnit do rytmu. Začal jsem si pomalu vyhrnovat černé tričko, rukama jsem bloudil po svém těle a vyzývavě jsem se na Wila díval.
Líbilo se mu to, poznal jsem to v jeho výrazu. Přetáhl jsem si tričko přes hlavu a hodil ho někam za něj. Udělal jsem krok k němu a začal jsem ho zbavovat svršků. Když jsem mu svlékl tričko s dlouhým rukávem, zarazil jsem se. Jeho tělo pokrývala spousta tetování, tak jako Frankieho pokožku. Snažil jsem se tvářit co nejneutrálněji, ale myslím, že mi to moc dobře nešlo. Raději jsem zavřel na pár okamžiků oči a pokračoval ve striptýzu.
Pomalu jsem si začal rozepínat přezku u pásku, ale to už mi pomáhaly Wilovi ruce.
Naklonil jsem se k němu a vášnivě ho políbil, představujíc si Franka. Ne, tohle nesmím. Můžu s Wilem dělat cokoliv, ale nesmím si pod ním přestavovat Franka.
Wil mi začal stahovat kalhoty, nebránil jsem se, on si přece tohle zaplatil.
Měl jsem na sobě už jen boxerky, natáhl jsem se k Wilovi a zbavil ho zbytečného oblečení. S nadšením spolupracoval, občas se ke mně natáhl a políbil mě. Zeptal jsem se ho, co by se mnou chtěl dělat. Odpověděl mi a začal mě toužebně líbat. Přání jsem mu s hranou ochotou splnil. Chvíli jsme ještě vyčerpaně leželi vedle sebe, pak jsem si vyžádal peněžitou odměnu a konečně vypadl.
Když jsem zavíral dveře jeho bytu, cítil jsem se strašně. Hlavně vůči Frankovi.
Myslím, že jsem se už definitivně rozhodl. Další podobnou zkušenost bych nesl hrozně těžko. Jimmy mě asi zabije, vím, jak špatně snáší odchod svých nejlepších lidí. Ale mnohokrát raději ztratím přátelství Jimmyho než přátelství Franka a kousky své poslední cti.
Doma jsem se snažil zapomenout co se dělo dnešní večer. Těsně před spaním mi přišla sms od Frankieho. Ta mi zvedla náladu. Chce se semnou zase vidět.
Okamžitě jsem mu odpověděl. Domluvili jsme se na další den odpoledne.
Podle včerejší domluvy jsem přešlapoval na tom stejném místě jako včera, kolem opět samé maminky s dětmi. Byl jsem tam o pár minutek dřív, takže jsem si ještě zapálil. Když říkám pár minutek, myslím jich konkrétně 20. Strašně jsem se na Franka těšil, nemohl jsem v noci spát.
A nejen kvůli němu. Přemýšlel jsem, jak to říct Jimmymu. Už bych nevydržel další noc ve společnosti jiného kluka než je Frank, který ke mě zrovna s úsměvem na rtech mířil.
Stoupl si kousek ode mne a vyzývavě se na mě díval. Čekal co udělám, čekal polibek. Místo toho jsem se k němu přitiskl a sevřel ho v náručí. Užíval jsem si ten okamžik a vdechoval vůni jeho jemných vlasů.
Pak jsem mu dopřál dlouhý polibek.
"Jak jsi se měl?" zněla jeho první otázka po tom co jsme skočili s líbáním.
,,Musel jsem pořád myslet na tebe. Bylo to nepříjemné, už nechci nic takového zažít. Teď už to bude v pořádku. Už jsem se rozhodl." usmál jsem se na něj a chtěl mu věnovat polibek, ale Frank na mě zaraženě koukal.
"Gerarde, nemusíš se kvůli mě omezovat, já to nějak přežiju" Viděl jsem na něm, jak si protiřečí, ale asi mě nechtěl omezovat.
,,Frankie, vím, že nemyslíš úplně vážně to co říkáš, vidím na tobě jak se přemáháš abys to řekl. Abych tohle poznal, stačí mi i ty tři dny co se známe. Prosím, říkej mi i to co si myslíš že bych nechtěl slyšet." nerozhodně přikývl a chytl mě za ruku, já jsem pokračoval, ,,Já už nemůžu být s nikým jiným," pevně jsem mu svíral ruku "najdu si jinou práci."
Frankie se na mě díval, zdálo se mi, že vidím v jeho očích slzy. Vplul do mého obětí a zašeptal ,,Děkuju ti Gee, ani nevíš jak moc jsem se tím trápil."
"Teď už jsem jenom tvůj" zašeptal jsem mu do vlasů a on se ke mě ještě víc přitulil.
Musel na nás být zajímavý pohled, usmíval jsem se jako měsíček na hnoji a držel Franka v náručí tak pevně, až jsem měl pocit že se zadusí. Byl jsem opravdu šťastný.
A ještě celé odpoledne, kdy jsme spolu šli do kavárny, jsem si připadal ve Frankově společnosti krásně.
Ke kafemu jsme si dali zmrzlinu a navzájem se krmili. Občas moje ruka ztratila rovnováhu a tím jsem Frankovi na obličeji vytvořil sladké zmrzlinové šmouhy. Jedenkrát se mi povedla i tečka na špičce jeho nosu. Smáli jsme se tomu, já jsem mu zmrzlinu z obličeje slíbal.
Nezajímali mě v tu chvíli opovržlivé pohledy důchodců od vedlejšího stolu. Teď jsem si pouze užíval odpoledne s Frankem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denyska Denyska | Web | 13. února 2008 v 22:28 | Reagovat

Ouuu.. co říct?? Úžasné??Božíí?? Myslím,že víc než to !!! Holky je to dokonalééé,jen tak dáál!!

2 Nancy Nancy | E-mail | 13. února 2008 v 22:29 | Reagovat

Super skvely ano mam na tuto story vypestovanou zavislost a a zase vas budu otravovat kdy bude dalsi dil XDXD

3 Emily Emily | E-mail | 13. února 2008 v 22:46 | Reagovat

áno přesně tak..závislost je už dost velká!

4 Dee Dee | Web | 14. února 2008 v 13:12 | Reagovat

Juu Wil! No ale frerard je to fajnový..;)

5 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 14. února 2008 v 14:49 | Reagovat

nááádherný:D Moc se těším na pokráčko, tahle story je vážně hodně dobrá:D

6 pájina pájina | Web | 14. února 2008 v 20:56 | Reagovat

a jimmy ho určitě nebude chtít propustit:D

btw  nechtěli byste spřátelit?

7 JitkaVampire JitkaVampire | 31. května 2008 v 14:03 | Reagovat

wooooow!!!!bomba!!!

8 Frerka Frerka | Web | 30. června 2008 v 16:30 | Reagovat

Nádherný... ještě že to nebyl Bert XD To bych nepřežila XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama