Šance na lásku 1

10. února 2008 v 18:38 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
pustily jsme se do další story, původně plánované jako jednorázovka. ale nějak se to šikovně zvrtlo a bude toho víc... dělá mi velkou radost to psát... prej dobré znamení xD
-Mishul
Gee´s POV:
Asi bych si měl najít novou práci. Neříkám že mě svlékání se za prachy nebaví, ale možná bych měl zkusit i něco serióznějšího, když už mám ten bakalářský titul. Právě teď jsem jel za svým dalším zákazníkem, prý nějaký Frank, mladej kluk, kterému kámoši zaplatili zřejmě první sexuální zkušenost s klukem v jeho životě. Mám rád mladý kluky, je rozhodně lepší se svlíkat před nimi než před 60ti letými dědky.
Blížil jsem se k ulici, kterou jsem měl napsanou na papírku. Zaparkoval jsem před domem, naposledy se podíval do zrcátka a upravil si vlasy. Zamířil jsem ke dveřím malé vilky.
Zazvonil jsem a zaposlouchal se do hlasité hudby, kterou nezastavily ani masivní zdi. Tady se mi bude líbit, řekl jsem si v duchu, když jsem z toho rámusu rozeznal Misfits. Zdobené bukové dveře se přede mnou otevřely a přivítal mě, s pohrdavým úšklebkem, nejspíš jeden z Frankových kamarádů. Ten asi není moc nadšený z Frankovy orientace.

"Pojď dál, já jsem Jepha," podstrakoval mi ruku ten potetovanej týpek co stál za ním, a asi organizátor celé akce."Frank je nahoře v pokoji, neví o ničem, má to bejt pro něj překvapení," vedl mě do horního patra a snažil se překřičet hlasité Misfits.
Mlčky jsem se rozhlížel po pěkně vybaveném domě. Na stěnách kolem schodů visely fotky nejrůznějších lidí. Mezi nimi i, na první pohled, dost pěkný mladý kluk. Jestli je tohle Frank, mám se na co těšit. Smutně jsem se pousmál. V tomhle oboru není šance na lásku. Jde jen o to, jak rychle a elegantně se dokážu vysvléct a jakým způsobem uspokojím zákazníka.
Z přemýšlení mě vytrhl Jepha, který mi ukázal na ty pravé dveře a zmizel. Pomalu jsem tedy vzal za kliku a vstoupil do nějaké velké ložnice, nejspíš ložnice rodičů. Na posteli seděl přesně ten kluk z fotek, ale měl zavázané oči. No asi bude mou přítomností dost šokovaný.
,,Ahoj Franku, neboj se, já jsem Gerard," řekl jsem a sedl si vedle něj na postel. Frank zmateně nakrčil nos a chtěl si sdělat šátek z očí. Stihl jsem ho zadržet, chytl jsem ho za ruce a položil je zpátky na jeho stehna.
"Co jseš zač?"asi se cítil nesvůj, když musel mít na očích šátek.
"Já jsem tvůj dárek k narozeninám,"odpověděl jsem mu a přitom jsem se k němu nahnul. Byl jsem u něj nebezpečně blízko, ale pouze jsem mu sundal šátek z očí.
V ten okamžik jsem věděl, že něco je špatně. Kéž bych sem nikdy nepřijel, tohle se nemělo stát. Jeho oči si budu pamatovat až do konce svých dnů, protože kvůli nim se mi život převrátil naruby, kvůli nim jsem se do něj zamiloval. Stačil jediný pohled a něco hluboko ve mně udělalo velký kotrmelec. Věděl jsem, že můj život už nebude takový jako vždycky býval.
Seděli jsme proti v sobě na posteli a koukali jsme na sebe. Vůbec mě v tu chvíli nenapadlo se začít svlékat, což vlastně byla moje práce. Teď byla prostě úplně jiná situace. Frank byl jiný než všichni zákazníci před ním.
Nemohl jsem, prostě to nešlo. I kdyby mozek chtěl, srdce by nedovolilo, abych ho jen tak bezcitně uspokojil. Smutně jsem se pousmál, musel jsem odtamtud vypadnout, a to co nejdřív. Prostě bych se před ním nedokázal svléknout a předstírat, že je všechno tak jak má být. Chtěl jsem se zvednout, ale Frank mě chytl za ruku a stáhl zase vedle sebe na postel.
"Můžu si se svým dárek dělat co chci?" už měl v sobě asi nějakej ten alkohol, usmál se na mě a začal se přibližovat k mému obličeji. Nebyl jsem schopný nijak zareagovat, všechny moje smysly vnímaly pouze jeho tělo tak blízko mého.
,,Samozřejmě," odpověděl jsem sklesle. Doufal jsem, že nedojde k tomu, k čemu by podle nepsaného pravidla dojít mělo. Cítil jsem se hrozně, snad po prvé jsem si připadal jak nějaká hračka, nějaká kurva s kterou si dělají chlápci co chtějí.
Z Frankových očí jsem ale poznal, že to nemyslí zle. Prostě jen alkohol v krvi mu odboural zábrany a on chtěl co nejvíc vytěžit z tohoto dárku.
Nesměl jsem mu v tom bránit, ale na druhou stranu jsem gigolo, ne jen tak nějaká kurva. Měl bych být spíše společník, ale v tomto případě, bohužel, nikdo nebral ohled na pravý význam tohoto slova.
Frank se ke mě natáhl a letmo mě políbil na rty. Potom se zase odtáhl, posadil se na postel. Zdálo se mi, že přemýšlí.
,,Nemohli by jsme si jenom povídat?" zašeptal, pohled zarytý do podlahy. Srdce mi poskočilo štěstím.
,,Ani nevíš jak rád si s tebou budu jen povídat," odvětil jsem s nehraným nadšením.
"Já měl za to, že když už mi tě kluci zaplatily, že toho musím využít," zdálo se mi, že se trochu červená. ,,Ale nejde to, prostě nemůžu." stydlivě se usmál.
,,Já taky nemůžu," vypadlo mi to. Nepřemýšlel jsem jestli to řeknu, prostě jsem to řekl. Frank se na mě nechápavě podíval. Musel jsem mu to říct.
"Proč nemůžeš? Vždyť je to tvoje práce" Frank stále nechápal. Ale mě prostě stačil jeden pohled na něj a rozklepaly se mi kolena.
Vydechl jsem a položil se zádama na postel. Frank si s otazníkama v očích lehl vedle mě.
,,Prostě... já...," selhal mi hlas. ,,nevím jak ti to mám říct..." pokračoval jsem šeptem, snad jsem doufal že mě ani neuslyší, nebo já nevím co. ,,...nikdy jsem nevěřil v lásku na první pohled, zvlášť ne při mé práci... ale v okamžiku, kdy jsem uviděl tvé oči jsem věděl, že všechno je jiné."
Viděl jsem jak Frank naprázdno polkl.."Gerarde.." hlesl, asi nevěděl co na to říct.
,,Nic neříkej, radši už půjdu," řekl jsem dřív než stačil pokračovat. Slzy mě pálili do očí, odvrátil jsem se od něj a zvedl se k odchodu. ,,Měj se krásně, Frankie," dodal jsem smutně těsně před odchodem z pokoje, ,,nikdy na tebe a tvé oči nezapomenu." zašeptal jsem spíš už jen sám pro sebe.
Scházel jsem schody a pokoušel jsem se odtud nenápadně zmizet. Nikdo si mě nevšímal, všichni měli vlastní zábavu. Otevřel jsem vchodové dveře a mířil k autu.
"Gerarde, počkej!..."
Otočil jsem se, Frank stál na schodech a vypadal, jakoby ani nevěděl, proč za mnou běžel.
"...nechci, aby to dneska takhle skončilo" dostal ze sebe po dlouhé době.
,,A jak chceš aby to dneska skončilo?" zeptal jsem se, Frank udělal několik kroků a stál kousek ode mě. Dívali jsme se jeden druhému do očí, Frank se ke mně naklonil a jemně přitiskl své rty na mé.
V tu chvíli jsem přestal vnímat všechno okolo, přitáhl jsem si ho k sobě a náš polibek jsem prohloubil. "Gerarde chtěl bych tě ještě někdy vidět.." zašeptal proti mým rtům.
,,Já tebe taky, Frankie," odpověděl jsem mu, ,,ale nevím jestli to bude možné. Tohle bych neměl dělat, je to proti pravidlům."
"Na pravidla teď nemysli, sejdeme se zejtra v 5 támhle v parku na konci ulice?" měl bych mu správně odporovat,měl být pro mě jen zákazník, ale já to nedokázal.
Nedokázal jsem zklamat jeho překrásné oči plné nadšení. Tohle se Jimmy nesmí nikdy dozvědět. Jimmy je můj pasák a nikdy by nedovolil, abych měl něco se zákazníkem. Přikývl jsem a znovu si ho přitáhl k sobě.
"Budu tam" zašeptal jsem někam do jeho krku. Naposedy jsem ho políbil a odcházel jsem k mému autu.
Nikdy bych nečekal, že se dokážu tak rychle zamilovat. S příjemným pocitem, ale i s obavami, jsem nasedl do auta a odjel.
Když jsem dorazil domů všichni už spali. Rodiče nevědí čím se živým, myslím, že by se jim to nelíbilo. Potichu jsem prošel tichým domem až do mého pokoje.
Usnul jsem téměř okamžitě, zdály se mi nějaké ošklivé sny, naštěstí si je pořádně nepamatuju, jen vím, že v nich byl Frank a Jimmy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denyska Denyska | Web | 10. února 2008 v 18:51 | Reagovat

Holky to je úplně totálně úžasnéé !!!! Fakt nevím co k tomu říct,jen to,že mě rozesmál Jimmy pasááák xD a Jepha u dveří.. prostě nádhera!! Rychle pokráčko!!

2 majenka majenka | 10. února 2008 v 19:01 | Reagovat

Ja vase story fakt miluju... A tahle je uzasna :)

3 Nancy Nancy | E-mail | 10. února 2008 v 19:05 | Reagovat

Holky naprosto perfektni uzasny, skvely originalni napad jsem natesena na dalsi dil. tleskam parada

4 Emily Emily | E-mail | 10. února 2008 v 19:26 | Reagovat

dokonalé!!rychle další!

5 Anett Anett | Web | 10. února 2008 v 20:49 | Reagovat

Jo tak to chce další díl

6 DeeTee DeeTee | Web | 22. března 2008 v 22:50 | Reagovat

ow... ow... toto sa mi páááči... hm... idem čítať ďalej XD

7 JitkaVampire JitkaVampire | 31. května 2008 v 13:55 | Reagovat

"myslím,že by se jim nelíbilo čím se živím..."hustýýýýýýý!!!!!

8 Frerka Frerka | Web | 30. června 2008 v 16:20 | Reagovat

skvělý! Sem měla jeden hodně podobnej nápad, nakonec sem to ale nedělala... sem na tebe zvědavá;)

9 Lucy Lucy | 16. listopadu 2008 v 19:53 | Reagovat

Každopádně je to zajímavé. Taky mě baví psá t ale většinou to píšu jen tak pro sebe.......tu vaši adresu rychle zapomenu ale jako určitě by bylo i pokračování zajímavé.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama