Only one idea

23. února 2008 v 0:50 | Mishul
je to jednorázovka, můj první waycest...
-Mishul
_______
Nechápavě se na něj podíval, když se jejich rty oddělily. Netušil, proč to udělal. Proč mu dovolil, aby ho políbil. Proč mu polibek opětoval. Vždyť je to jeho starší bratr! Měl pocit, jakoby ho někdo donutil. Jakoby někdo ovládal jeho mysl. Ne někdo. Byl to Gerard, alespoň podle něj za to mohl on. Nebo se snad už dočista pomátl? Toužil po něčem zakázaném tak moc, že si vymyslel nemožné odůvodnění pro své činy?

Asi ano, myslel si to. Protože tohle není možné. Zamračil se na svého bratra, který se tvářil vítězoslavně. Mikey věděl, že tohle se nikdy nesmí stát. I kdyby po tom toužili oba, nesmí být víc než bratři. Na to byl příliš slušně vychovaný, v příliš zásadové rodině. Nikdy si nedokázal vysvětlit, proč na Gerarda přísná výchova rodičů a rodinné přesvědčení nepůsobí jako na něj. Cokoliv si umanul, rodiče mu splnili. Jakoby je přesvědčil, aby to udělali. Jakoby dokázal ovládat mysl ostatních pro svůj prospěch. Jakkoliv Mikey chtěl, nedokázal zastavit svůj mozek v přemýšlení o absurdním důvodu toho všeho. Ale něco na tom muselo být, tohle se jen tak běžně nestává.
A měl pravdu. Všechno tohle jeho bratr dokázal. Ovládal mysl lidí okolo sebe pouhou myšlenkou. Verbálně i neverbálně, stačil jediný pohled do očí. Tuto schopnost neměl moc dlouho, asi dva roky. Začalo to když mu bylo 22 let. Nevěděl jak, ale nesnažil se po tom pátrat. Možná kdyby tahle schopnost nebyla v jeho vlastní prospěch, kdyby mu byla na obtíž, možná by se snažil dozvědět proč to dokáže. Už dřív by se vyptával rodičů, jestli nedokáží něco podobného. Ale na to byl příliš chytrý. Věděl, že jeho zásadoví rodiče by si nikdy nepřipustili, že mají syna, který by mohl vynikat, který by nebyl jako ostatní. Je, příliš chytrý. Záleží mu na vlastním prospěchu, na vlastních tužbách. A jednou z nich byl i jeho mladší bratr. Nevěděl, proč už dřív nepřinutil Mikeyho, aby uspokojil jeho touhy. Možná ze všeho nejvíc toužil po jeho lásce, po tom, aby ho Mikey miloval. Ale tohle on nedokázal, nedokázal přesvědčit nikoho, aby ho miloval. Dokázal ovládat mysl jen na krátké okamžiky, ne navěky. A chtěl, aby ho Mikey dobrovolně líbal a laskal po celém těle, ne z donucení.. Ale až teď si uvědomil, že i kdyby Mikey chtěl, nedokáže zradit rodiče, sám sebe a vlastní přesvědčení. A proto ho poprvé za tu dobu přesvědčil, aby něco udělal. Přesněji, aby ho políbil.
Gerard věděl, že tohle je jen začátek. Když už dokázal Mikeyho donutit k polibku, nezůstane jen u toho. Zvedl se z pohovky a šel do svého pokoje, tiše následován mladším bratrem. Stačilo by jediné slovo, jediná věta, jediná myšlenka a on by dostal co chtěl.
Zůstal stát u postele, Mikey za sebou zavřel dveře a přešel k Gerardovi. Ten se mu jen podíval do očí a Mikey přirazil své boky k těm jeho. Jazyk násilně vsunul mezi Gerardovy rty a zajel mu rukama pod tričko. Vysvlékli se navzájem a za chvilku už oba leželi nazí na posteli. Mikey převzal iniciativu, přesně jak si Gerard přál, až do konce předehry. Vrcholná akce už závisela jen a jen na Gerardovi. Mikey tiše zasténal, když do něj Gerard tvrdě přirazil. Gerard se na okamžik zastavil. K tomuhle Mikeyho nedonutil. Ale třeba to je jen součást ,,poslušné spolupráce při sexu,, , kterou si Gerard tolikrát přál. V téhle oblasti Gerard se svou schopností nenasbíral moc zkušeností. Většinou, když někoho přinutil k sexu, byl ten člověk celou dobu tiše, i když si Gerard přál lepší spolupráci.
Mikey byl pravý opak, právě jeho steny a výkřiky dohnaly Gerarda tak rychle k vyvrcholení. I Mikeymu stačilo těch pár okamžiků, aby se jeho svaly napnuly a následně povadly. Schoulil se do Gerardovy náruče, oba hluboce oddechovali. Gerard si tohle neuměl normálně vysvětlit. Jediné opodstatnění toho všeho bylo, že Mikey to všechno skutečně chtěl. Jen potřeboval malé postrčení v podobě polibků. Něco co mu pomohlo překonat zábrany. Gerard se zachvěl při představě, že Mikey ho dobrovolně líbal po celém těle, dobrovolně mu udělal kurvu a on na něj byl tak hrubý a bezcitný.
Gerard si Mikeyho odtáhl ze své náruče a zadíval se mu do očí. Bylo v nich tolik smutku, zklamání, rozhořčení a zloby, ale taky naplněné touhy. Gerard po tom všem co se teď stalo už nechtěl Mikeyho k ničemu nutit, ale musel vědět jestli to Mikey opravdu chtěl nebo to byla jen součást plnění ,,rozkazu,,.
,,Mikey, bráško," pohladil ho jemně po tváři, ,,omlouvám se za to co jsem udělal, ale mám pocit, jako bys to chtěl stejně jako já. Mikey, řekni mi pravdu. Toužíš po mně tak jako já po tobě? Líbilo se ti to?" zašeptal Gerard Mikeymu do obličeje.
,,Takže je to skutečně pravda? Dokážeš ovlivňovat myšlenky ostatních? A já si myslel, že si to jen namlouvám, že jen potřebuju nějaký důvod pro ty činy... Nedokážu uvěřit, že jsi to opravdu udělal. Takhle sprostě využít nadpřirozené schopnosti-" Mikey to nestačil doříct, Gerard ho umlčel polibkem. Mikey ale Gerarda kousl do rtu. Ten se s bolestným úšklebkem prudce odtáhl.
,,Kurva, Mikey, vždyť si to chtěl stejně jako já. Kdybych tě nepopohnal tím polibkem, nikdy by ses neodvážil splnit si nejtajnější sny. Vím že jsi to chtěl, vycítil jsem to z toho co jsi dělal, jak si se při ,,tom,, choval. Tohle by poznal i slepý. Nikdy by ses neodvážil splnit NAŠE sny," dodal ještě Gerard. Mikey se posadil na posteli.
,,Máš pravdu Gerarde, nikdy bych se k tomu neodvážil, protože vím že se to nesmí! Tohle je naprosto zakázaná a nepřijatelná věc. I kdybychom chtěli, nesmíme. Co by na to řekli rodiče? Naši příbuzní a kamarádi? Tohle prostě nejde... Vím, že to co se teď stalo jsem chtěl stejně jako ty, ale až teď jsem si uvědomil, jaká to byla chyba." zvedl se z postele a rychle sbíral kousky svého oblečení poházeného po bratrově pokoji.
,,Mikey... Mikey!" křikl na něj když nereagoval. Polooblečený Mikey se napřímil a otočil na Gerarda.
,,Mikey, prosím, zapomeň na to co si budou myslet ostatní. Vím, že je to těžké, ale taky vím, že když nebudeš nic dělat, jen mně přehlížet, bude ti to zevnitř ubližovat a ničit tě. Protože jenom kvůli názoru svého okolí to v sobě budeš potlačovat. Jen kvůli tomu nám nedovolíš, aby jsme byli oba šťastní, spolu." Gerard pobídl Mikeyho, aby si sedl zpátky na okraj postele, a pokračoval, ,,Kdybych chtěl, donutil bych tě, abys plnil všechny moje rozmary a touhy, ale to, po čem ze všeho nejvíc toužím je tvoje láska. A ne ta tělesná. A já nedokážu nikoho donutit, aby mě miloval. Proto tě žádám, prosím tě, abys zapomněl na svět kolem nás a jen si užíval chvilky se mnou, protože ty si je užívat chceš. Prosím tě, aby sis splnil své nejzakázanější sny, aby ses přenesl přes své mravní zákony, protože už jen tím, že po mě toužíš se hroutí." až po těchto slovech se odvážil podívat do Mikeyho očí. Ten se na něj smutně usmál a chytl ho za ruku. Potřeboval víc, potřeboval vědět, že ho řeči ostatních nezraní. Gerard jakoby to vycítil.
,,Mikey, jestli se opravdu tak bojíš co si pomyslí okolí, můžu tě ujistit, že pokud by kdokoliv měl něco proti nám, stačí jediná myšlena a já je umlčím. Ta bolest hlavy za to stojí." usmál se vlídně na Mikeyho. Mikey jen tiše přikývl. Naklonil se nad Gerarda a jemně přitiskl své rty na ty jeho. Bylo v tom vše co oba potřebovali. Důvěra, oddanost, svoboda, láska.
You and me together
Through the days and nights
I dont worry cause
Everythings gonna be alright
People keep talking
They can say what they like
But all I know is everything's gonna be alright
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wee Wee | Web | 24. února 2008 v 14:34 | Reagovat

krásný...dobře tedy,budem si psát komentáře jen navzájem když nikdo není schopnej to okomentovat xD

2 pájina pájina | Web | 24. února 2008 v 15:49 | Reagovat

kráásnej waycest

3 Soanna Soanna | Web | 24. února 2008 v 19:59 | Reagovat

Moc krásný...

4 Nancy Nancy | E-mail | 24. února 2008 v 22:01 | Reagovat

A ja to teda komentovat budu moc krasne XDXDXD takz me ty lidi stvou ze nedokazou napsat komenty jsou liny nebo nevim chjo

5 mončuš mončuš | Web | 1. března 2008 v 1:11 | Reagovat

paaanecku, tak Gerard ma nadprirodzene schopnosti??? toe novinkaaa :D a ta Alicia Keys na konci:D:D uplne skveleeee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama