Únor 2008

But It's Better If You Do

26. února 2008 v 22:07 | NostalgicViolation- překlad Mishul
A teď trošku z jiného soudku...
Dokončila jsem překlad story z Mibbi. (Urychlila to událost s Denisčinou výhrou lístků na sobotní Vídeňský koncert právě Panic! At The Disco. vypadá to, že se tam vypravím s další kámoškou, protože slečna výherkyně bude na dovolené. moc děkuju lásko)
Takže... je to Ryan/Brendon (oba P!ATD). Přece jenom, je to překlad, můj první oficiální, berte trošku ohled.
Pokud nevíte co jsou kluci zač, doporučuju shlédnout video, které vás snad i trošku zatáhne do atmosféry tohodle příběhu...
dále trocha společných fotek, snad neuškodí...
(šíleně se na ně těším xD)
jsem strašně zvědavá co na to říkáte, prosím o komentáře...
teď už k samotnému příběhu, pardon za zdržování
-Mishul
Praying For Love In A Lapdance
Kdysi dávno, ve velkém městě Las Vegas, byl striptýzový klub. Ale nebyl to ledajaký striptýzový klub, ne, byl to jeden z neprestižnějších strip klubů, možná nejprestižnější na celém světě.
Tuhle zvláštní noc bylo jeviště tmavé a zvuk diskutujících lidí naplňoval vzduch ustavičným hučením.
Všechna najednou zářící světla reflektorů prořízla temnotu a opřela se o mladého muže stojícího uprostřed pódia. Zavřel oči, snažíc se odhodit poslední zábrany; věděl přesně, co publikum chce, dělal to už tolikrát.

Francis 2 the end..

25. února 2008 v 14:53 | Wee a Nancy |  Francis
Táák.. je tu druhý díl,opakuji že je to zveřejněné i TADY. -Wee
" Ale já tě miluju Gee." Udělal jsem na něj psí oči. " Já chci bejt ženská. nechám se přeoperovat a pak už nebudeš s chlapem."
"Ty jsi mi ale celou dobu lhala...teda lhal!"bylo na něm vidět že mu tahle situace není příjemná.

Destroying our friendship

24. února 2008 v 14:42 | Mishul
Nemusíte to číst, je to jen jednorázovka.. musela jsem se rychle vypsat ze svých aktuálních pocitů... pokud to nebude dávat smysl, nedivte se.. mám v sobě chaos

Only one idea

23. února 2008 v 0:50 | Mishul
je to jednorázovka, můj první waycest...
-Mishul
_______
Nechápavě se na něj podíval, když se jejich rty oddělily. Netušil, proč to udělal. Proč mu dovolil, aby ho políbil. Proč mu polibek opětoval. Vždyť je to jeho starší bratr! Měl pocit, jakoby ho někdo donutil. Jakoby někdo ovládal jeho mysl. Ne někdo. Byl to Gerard, alespoň podle něj za to mohl on. Nebo se snad už dočista pomátl? Toužil po něčem zakázaném tak moc, že si vymyslel nemožné odůvodnění pro své činy?

Francis 1

22. února 2008 v 22:25 | Wee+ Nancy |  Francis
Tady je poněkud originální Frerard který jsem sepsala s Nancy.Je uveřejněný i na lulusha.blog tak aby jste se nedivili že už jste to možná někde četli.Děkuji za komentáře -Wee
Sakra. Otevřela jsem oči, do niž mě praštilo světlo. Hlava mi trochu třeštila. A je to. Ptáte se co? Hned vám to povím. Jmenuju se Francis, ale vždycky to tak nebylo.........

Šance na lásku 5

18. února 2008 v 18:59 | Mishulka + Wee |  Šance na lásku
a máme tu pokračování.. pomalu se blížíme do finishe, ale ještě to nehoří
enjoy
-Mishul
Asi do tří hodin jsme zůstali s Frankem v posteli, jenže pak se měli vrátit jeho rodiče, tak jsem musel pryč. Domluvili jsme se, že si večer někam zajdeme.
Ve smluvený čas jsem přešlapoval před kinem a čekal na Frankieho. Chodil většinou přesně, ale teď už bylo 10 minut po smluveném čase a Frank nikde. Jestli nestihneme začátek toho filmu, tak po něm budu chtít odškodné. Znovu se mi, stejně jako celé dnešní odpoldne, vybavil před očima obraz Frankieho tváře, když jsme se milovali. Je možné že mě jediný člověk dokáže tak změnit?
Z myšlenek mě vytrhl pohled na kulhajícího Franka a s pohmožděninami ve tváři.

Šance na lásku 4

14. února 2008 v 21:05 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
Tak je tady další díl,prosím komentujte
-Wee
Jsem na nás velmi hrdá!! Hlavně za tu poslední část. Myslím, že je tam určitá dávka romantiky, kterou jsem si v tom přála mít... no nemám pravdu? :)
-Mishul
...
Když jsem přišel domů, chtěl jsem hned zavolat Jimmymu. Ale musel jsem si ještě rozmyslet, co mu řeknu. Bude na mě určitě naštvaný, byl jsem jeho nejlepší ,,zaměstnanec,,.
Rozmýšlel jsem různé důvody mého odchodu, ale nakonec jsem se rozhodl pro pravdu. Jimmy to musí pochopit, půjde to po dobrém. A pokud ne, naše přátelství končí.

Šance na lásku 3

13. února 2008 v 22:21 | Mishulka + Wee |  Šance na lásku
a máme tu další díl i s hudebním doprovodem podle děje xD, takže si to nezapomeňtě pustit pro správnou atmosféru...
...
Během deseti minut jsem se stihl osprchovat, převléct a namalovat linky. Houkl jsem na rodiče a bráchu, že letím ven a že přijdu pozdě.
Zkoukl jsem adresu na lístku, sedl do auta a vydal se přes celé město. Připadal jsem si, že Franka podvádím. I když tohle byla pouze moje práce.
Myslím že i jemu to tak připadalo, usoudil jsem to z jeho smutného pohledu, když jsem mu oznamoval, že mám ještě dneska práci a z toho co na to říkal. Tím víc jsem si připadal jako nějaká kurva. Už abych to měl za sebou.

Stories -rozcestník

13. února 2008 v 17:47 Stories
Indifference to me
• Gerard/Frank, Frank/Mikey, Bert/Frank, Gerard/Jepha
6 parts -finished
In a perfect world this could never happen
• Frank/Gerard, Frank/Hayley
• Unfinished
Šance na lásku
• Gerard/Frank

6 parts -finished
Francis
Gerard/Frank(Francis)
2 parts- finished

Šance na lásku 2

11. února 2008 v 0:47 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
Je tu další díl.komentujte,komentujte!
-Wee
Celé dopoledne dalšího dne jsem strávil nervózním pobíháním po domě, rodiče na mě jen nechápavě hleděli.
Kolem poledne se mi rozezvonil mobil, běžel jsem k němu s ponětím, že je to Frank. Pak mi ale došlo, že on přece moje číslo nemá. Místo toho na displeji svítilo jméno JIMMY.
"Ahoj Gerarde, tak jak jsi včera dopadl u toho mladýho kluka?" .. "V pořádku, myslím, že byl spokojenej" zalhal jsem "Měl bych pro tebe na dnešní večer dalšího zajíčka" sdělil mi Jimmy
,,Uhm, v kolik?"
,,V devět." Oddychl jsem si, snad to stihnu. ,,Fajn." Jimmy mi ještě nadiktoval adresu a spokojeně se rozloučil. Ještě aby nebyl spokojený, má z mé výplaty vždycky velký podíl.

Šance na lásku 1

10. února 2008 v 18:38 | Wee + Mishulka |  Šance na lásku
pustily jsme se do další story, původně plánované jako jednorázovka. ale nějak se to šikovně zvrtlo a bude toho víc... dělá mi velkou radost to psát... prej dobré znamení xD
-Mishul
Gee´s POV:
Asi bych si měl najít novou práci. Neříkám že mě svlékání se za prachy nebaví, ale možná bych měl zkusit i něco serióznějšího, když už mám ten bakalářský titul. Právě teď jsem jel za svým dalším zákazníkem, prý nějaký Frank, mladej kluk, kterému kámoši zaplatili zřejmě první sexuální zkušenost s klukem v jeho životě. Mám rád mladý kluky, je rozhodně lepší se svlíkat před nimi než před 60ti letými dědky.
Blížil jsem se k ulici, kterou jsem měl napsanou na papírku. Zaparkoval jsem před domem, naposledy se podíval do zrcátka a upravil si vlasy. Zamířil jsem ke dveřím malé vilky.
Zazvonil jsem a zaposlouchal se do hlasité hudby, kterou nezastavily ani masivní zdi. Tady se mi bude líbit, řekl jsem si v duchu, když jsem z toho rámusu rozeznal Misfits. Zdobené bukové dveře se přede mnou otevřely a přivítal mě, s pohrdavým úšklebkem, nejspíš jeden z Frankových kamarádů. Ten asi není moc nadšený z Frankovy orientace.