Indifference to me...4

1. ledna 2008 v 22:38 | Wee + Mishulka |  Indifference to me
Tak jste se dočkali...Rozhodly jsme se se ségrou že tenhle díl věnujeme Lulushe a Denise..Ony už určitě budou vědět za co to je.. a kdyby ne..Silvestr... jen my dvě, Mishul a Wee, víme, že jsme prováděly něco podobného.. no teď už to ví všichni xD

Denysko, to co se dělo na Silvestra si pamatuju moc dobře a jak už jsem Ti řekla, byla jsem si moc dobře vědoma toho co dělám, mrzí mě žes vymazala ty fotky, miluju Tě... Mishul


Gerard´s POV:
Byl jsem už dost opilý, když se Bert rozhodl předčasně odjet. Vyprovodil jsem ho ke kočáru a rozloučil se s ním. Cestou zpátky do mé komnaty jsem zahlédl oknem dvě objímající se postavy sedící na lavičce u jezírka. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby postava obličejem ke mně nevypadala jako můj mladší bratr.
A to co objímal nebyl Frank.Můj Frank.Můj mladší bratr a moje kurva se objímají na lavičce tomu musím zabránit..
Musím si to promyslet. Nemůžu dovolit, aby mi Mikey přebral Franka. A hlavně musím zjistit, co mezi sebou mají.
Šel jsem si lehnout..Ale stále jsem musel myslet na ty dvě osoby na lavičce..Potom jsem zavolal Žána aby mi přivedl Franka potřeboval jsem si s ním promluvit..Možná nejen to..

Za malou chvíli se otevřely dveře a do komnaty vstoupil Frank, oči zaryté do země.
"Posaď se Franku,potřebuji si s tebou o něčem promluvit"řekl jsem mu.Napadlo mě něco čím bych mohla mého bratra vyřadit ze hry.Dnes to bude takové že se ke mě Frank bude s radostí vracet a na Mikeyho si ani nevzpomene.. Frank se posadil na pohovku a očima pořád propaloval podlahu.
"Franku, chtěl bych se ti omluvit za všechno, co jsem ti kdy udělal. Když pomyslím na to, co sis se mnou musel prožít, dělá se mi zle ze sebe samotného." myslím, že to znělo dost věrohodně, protože Frank ke mně vzhlédl a poprvé za celou tu dobu se mi díval do očí.
"Co po mě chcete Gerarde?"zeptal se mě a ani se mu netřásl hlas jako dřív.
Co po tobě chci? Chci abys nechal mého bratra a věnoval se jenom mně., pomyslel jsem si, ale nemohl jsem mu to říct doopravdy. Chci aby mi věřil.,,Franku, chci abys někdy taky cítil lásku, po tom všem co sis se mnou prožil" přiblížil jsem se k jeho obličeji a lehce jsem se mu otřel svými rty o ty jeho.
Neodtrhl se,věděl že nesmí,že si odemně musí nechat všechno líbit.
Frank si mě přitáhl k sobě a jazykem mi opatrně vnikl do úst. Nevím kde se v něm vzalo tolik opovážlivosti, ale byl jsem rád.
Na to že jsme spolu tolikrát šoustali.Teda spíš já jeho,tak se líbáme poprvé.Dokázal jsem ho líbat tak nežně a s láskou že mi určitě uvěřil..
Zatímco si naše jazyky pohrávaly, přitiskl jsem si ho ještě blíž ke mně.
"oh Frankie"zasténal jsem mu do pusy..
Asi to na něj hodně zapůsobilo, protože byl pořád náruživější, kmity jeho jazyku se stávaly odvážnější.
Položil jsem ho pod sebe na postel a začal ho líbat na uchu,postupně jsem sjížděl jazykem až ke krční tepně.
"Gerarde" uslyšel jsem Franka zasténat mé jméno u mého ucha. V tom momentě jsem začal jemně líbat a sát Frankieho krk.
Jeho ruce mě začaly hladit po zádech pod košilí.Byl jsem jako v tranzu, takhle bych si přál zůstat na věky. Málem jsem zapoměl proč jsem si nechal Franka zavolat.
Chtěl jsem přeci aby zapomněl na mého bratra,nesnesl bych se o něj dělit s vlastním bratrem.A jedinej způsob jak si získat Franka na svou stranu byl právě tento..Začal jsem mu rozepínat košily a on mě..
Zahrnoval jsem jeho rty polibky. Jeho ruce odvážně bloudily po mé světlé pokožce na hrudi.
Navzájem jsme se vysvlékly z košil,třeli naše těla o sebe a vzdychali jméno toho druhého.
Odhodil jsem jeho košili, která se mi mimochodem zdála nějak podezřele mokrá, ale dál jsem se ti nezabýval. Radši jsem se věnoval líbání jeho hrudi.Potom jsem postoupil k jeho rozkroku.."můžu?" zeptal jsem se při rozepínání zipu.Nechtěl jsem dnes dělat něco co by mu bylo nepříjemné.Ale odpověď byla kladná proto jsem v další vteřině stáhl jeho kalhoty až ke kotníkům.
Znovu jsem se vrátil k jeho obličeji, naposled jsem ho políbil na rty a pak mé polibky směřovaly přes jeho hruď až k podbřišku.
Jemně jsem ho vzal do úst a začal pohybovat hlavou. Frankie sténal mé jméno a zakláněl hlavu slastí. Během chvilky se mi udělal do pusy. Všechno jsem poctivě spolykal a pak jsem se přesunul nahoru za oddychujícím Frankem. Nechal jsem ho ochutnat sám sebe, když se naše jazyky znovu propletly. Potom jsem si lehl Frankovi na hruď a on mě hladil ve vlasech "děkuju Gerarde"pronesl a políbil mě do vlasů..
.. "Rádo se stalo, Frankie" hladil jsem ho jemně po žebrech a očima jsem se vpíjel do těch jeho"Musím už jít"řekl a začal se oblékat já ho pozoroval a začal si uvědomovat co jsem mu všechno prováděl.."Ještě jednou se ti omlouvám Frankie,je mi to strašně líto"
Jen se na mě smutně usmál a dal mi letmý polibek na rty. Za okamžik už jsem jen viděl jak se za ním zavírají dveře.
Mikey's POV:
Nemohl jsem usnout proto jsem se z mé komnaty vydal pro sklenici vody do kuchyně..Zrovna když jsem míjel dveře Gerardovi komnaty vyšel z nich rozcuchaný a ve tvářích rudý Frank.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - - | 1. ledna 2008 v 22:49 | Reagovat

juchůůůůůů!to se mi líbilo :)

2 Lulusha Lulusha | Web | 1. ledna 2008 v 23:39 | Reagovat

jooo konečně to byl krásný sex :D..umm Wee,já ti děkuju za ten dnešek a včerejšek,a prostě za všechno,my sme hovada nadržený a to co sme dělali bylo víc než správné.. :-* a děvčátka,tohle byl opravdu krásný díl,doufám že to nedá zas dohromady s Migelem,a jestli jo tak vás zabiju a Wee tobě to říkám předem..já tě nezatáhnu ve škole na hajzlu,učím to rovnou ve třídě,přede všema .. :-*

3 Soanna Soanna | Web | 2. ledna 2008 v 3:53 | Reagovat

Ne vážně by to chtělo Frikey

4 Emily Emily | E-mail | 2. ledna 2008 v 11:42 | Reagovat

vážně FRERARD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 bajenka bajenka | Web | 2. ledna 2008 v 13:21 | Reagovat

Škoda...mrzí mě že to není Frikey,ale i tak je to krásné.

6 Denyska Denyska | Web | 4. ledna 2008 v 19:55 | Reagovat

Freraaard..huaa..doufam,ze to tak bude i nadale ;-).. Mishul mam Te moc rada,ale to co jsme delaly byl ulet..ale jinak Silvestr bozi,priste ti nedam ani kapku.. XD

7 MichaylTexancecy MichaylTexancecy | E-mail | Web | 6. září 2017 v 5:44 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama