Leden 2008

Black rose

30. ledna 2008 v 21:02 | Wee + Mishulka |  Black rose
Dnes poněkud netradiční dvojice Wil (aiden) + Bert(the used)....prosím komentujte
wiL and Bert
Wil's pov:
Dohráli jsme poslední písničku,dnešní koncert se nám povedl s dobrým pocitem jsem odcházel do zákulisí a technici začali připravovat nástroje pro kapelu co příjde pro nás pro the used.
Chtěl jsem jít ještě do sprchy, ale vím, že bych to nestihl. S The Used musím ještě zazpívat jeden song, A box full of sharp objects. Strašně rád jsem s Bertem zpíval, jsme dobří kámoši.

In a perfect world this could never happen 2

30. ledna 2008 v 12:53 | Queen of the Underworld |  In a perfect world this could never happen
konečně jsem dopsala pokračování... mám dobrý pocit když to píšu, ale špatný když to po sobě čtu...
Ray s Mattem se nevýslovně bavili tím, co pro mě tak moc znamenalo. Byl jsem sice příjemně omámen alkoholem, ale nedával jsem mu za vinu mé pocity, snad jen větší smělost a vroucnost mého chování. Srdce využilo otupělosti mozku pro splnění nejtajnějších snů a začalo ovlivňovat mé tělo. A především jazyk, který se bezúnavně třel s tím Gerardovým. Gerardovy ruce bloudily po mých zádech, já svou pravou zabořil do jeho delších havraních vlasů. Loktem levé ruky jsem se nažil podpírat své tělo, které se zdálo pořád těžší, a proto jsem proti své vůli musel ukončit krásný snový polibek. Trochu jsem se odtáhl od Gerarda, který se na loktech nadzvedl, aby následoval mé rty. Když si však uvědomil, že ta chvilka už skončila, usmál se a zamilovaně na mě mrkl. Tohle snad nemůže být ani pravda, cítím se tak zamilovaný. Usmál jsem se na něj na oplátku a lehl si vyčerpaně vedle něj.

In a perfect world this could never happen 1

22. ledna 2008 v 19:48 | šílený psychopat -Mishul |  In a perfect world this could never happen
Nějak se ségrou nejsme schopné sepsat něco dalšího, tak jsem se dala na prozatimní sólo dráhu...
V posledních pár dnech jsem byla opravdu s nervama v p*deli a chtěla jsem to ze sebe nějak dostat... nedokončeným výsledkem je tohle... píšu to během volných chvilek ve škole a doma do sešitu přírodopisu... nevím jestli by mi tohle nadšení u jakékoliv jiné story vydrželo tak dlouho... u tohodle přesně vím co chci napsat, protože je to inspirováno kouskem mého života... naštěstí (nebo bohužel?) to není tak dávno co se to stalo... děkuju, za to že jsem to s ní mohla prožít.. ona už snad bude vědět... (zlato, jsi moje nejlepší kámoška a už se budu snažit nemyslet na to že jsem kdy cítila něco víc... tohle je snad opravdu naposled, mám tě ráda...)
Taky bych chtěla říct, že tohle je moje první ,,delší,, osobní ,,story,,, respektive druhá soukromá věc co jsem kdy zveřejnila... vím že mám nedostatek v rozvádění děje, nedokážu napsat ty pocity kolem toho tak jak bych chtěla a proto je to dost stručné.. nečekejte zázraky, nebude to nijak dlouhé.. prostě píšu to co se doopravdy stalo mě a trošku to upravuju, aby to bylo vhodné pro story. Pokud jste se dočetli až sem, gratuluju a zároveň děkuju, že jste to jen tak nepřeskočili :)

HA!

20. ledna 2008 v 15:28 | Wee |  ostatní
ach ta podoba xD
Benji


Brody

Sexy, down to the bone (Frerard)

20. ledna 2008 v 14:56 | Mishul |  ostatní
další moje velmi oblíbené video, tentokrát s mým milovaným songem Stripped od Shiny Toy Guns :)
líbí?

Brody Dalle

20. ledna 2008 v 14:49 | Mishul |  Fotky
fotky naší mamky...

Aiden-die romantic

19. ledna 2008 v 19:09 | Wee |  ostatní
přála bych si být ta slečna se zelenou hlavou xD

A Frerard Lovestory

19. ledna 2008 v 14:04 | Mishul |  ostatní
miluju tohle video, tuhle písničku.... opravdu jsem musela xD

Guy love!

11. ledna 2008 v 18:08 | Mishulka + Wee |  ostatní
Opravdu působivé video xD Hlavně píseň mě zaujala..

Indifference to me...6 The End

7. ledna 2008 v 20:55 | Wee + Mishulka |  Indifference to me
Takže poslední díl.Snad se bude líbit PROSÍM komentujte bye Wee
Frank's POV:
"Copak tu děláš Frankie?" zeptal se mě.
"Práci mám dodělanou,tak mě napadlo jít sem..je tu hezky" koukl jsem na něj, dnes už nevypadal tak strašně smutně jako včera.
"A taky jsem potřeboval vhodné místo na přemýšlení..." dodal jsem.
Zvědavě se na mě podíval "A o čem přemýšlíš?"
"O tom co se včera stalo" on se na mě znova podíval "Franku nepůjdeme někam dál do zahrady? Tady by nás mohl někdo vidět..a já bych ti toho potřeboval spoustu říct"
Neměl jsem nic proti, vstal jsem a následoval ho stále hlouběji do zahrad. Zastavili jsme se u malého břečťanem obrostlého altánku a sedli si na pohodlné lavičky.
Mikey si sedl těsně vedle mě a začal "Franku, nevím kde začít.. je toho spousta co ti potřebuju říct" Zajímalo mě to, doufal jsem, že mi to pomůže rozmyslet si komu mám věřit.
"Začni od začátku" povzbudivě jsem se na něj podíval.

Indifference to me...5

5. ledna 2008 v 22:00 | Mishulka + Wee |  Indifference to me
po delší pauze jsme konečně dopsaly další část.. předposlední...
enjoy
-misha

"Mikey?" řekl a překvapeně na mě hleděl. V očích měl výraz, že by se krvi nedořezal.
"Franku, co tu děláš?"
"Byl jsem u Gerarda"řekl a ani se na mě nepodíval.
Udivilo mě jeho chování. Když jsem se před pár hodinami u jezírka zmínil o svém bratru, znervózněl a začal se třást. Teď to bylo jiné.
"Franku, podívej se na mě" zašeptal jsem a chytl ho za ruku. Pokusil se uhýbat pohledem, ale přidržel jsem si jeho bradu, aby se mi musel dívat do očí.
"Co se stalo u Gerarda?" zeptal jsem se ho.
Smutně se mi podíval do očí. "On.. on..." odmlčel se a sklopil pohled "Mikey, on mi zase ublížil" řekl, ale necítil jsem z jeho hlasu strach, žádnou poníženost.

LOTMS

2. ledna 2008 v 14:39 | Wee |  Fotky
Moje více než oblíbené scény z lotms..btw:shlédla jsem to po 11té xD
LOTMS
Mikey LOTMS LOTMS

Indifference to me...4

1. ledna 2008 v 22:38 | Wee + Mishulka |  Indifference to me
Tak jste se dočkali...Rozhodly jsme se se ségrou že tenhle díl věnujeme Lulushe a Denise..Ony už určitě budou vědět za co to je.. a kdyby ne..Silvestr... jen my dvě, Mishul a Wee, víme, že jsme prováděly něco podobného.. no teď už to ví všichni xD

Denysko, to co se dělo na Silvestra si pamatuju moc dobře a jak už jsem Ti řekla, byla jsem si moc dobře vědoma toho co dělám, mrzí mě žes vymazala ty fotky, miluju Tě... Mishul


Gerard´s POV:
Byl jsem už dost opilý, když se Bert rozhodl předčasně odjet. Vyprovodil jsem ho ke kočáru a rozloučil se s ním. Cestou zpátky do mé komnaty jsem zahlédl oknem dvě objímající se postavy sedící na lavičce u jezírka. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby postava obličejem ke mně nevypadala jako můj mladší bratr.
A to co objímal nebyl Frank.Můj Frank.Můj mladší bratr a moje kurva se objímají na lavičce tomu musím zabránit..
Musím si to promyslet. Nemůžu dovolit, aby mi Mikey přebral Franka. A hlavně musím zjistit, co mezi sebou mají.
Šel jsem si lehnout..Ale stále jsem musel myslet na ty dvě osoby na lavičce..Potom jsem zavolal Žána aby mi přivedl Franka potřeboval jsem si s ním promluvit..Možná nejen to..