Indifference to me...1

25. prosince 2007 v 23:39 | Wee + Mishulka |  Indifference to me
Tentokrát jsme se vrhly na Frerard.I když trochu netradiční.Ale na to mají vliv ty pohádky xD btw:bude to asi delší story a bacha bez cenzury vzaly jsme si příklad z pana Welshe
"Franku! Franku! Mladý pan Gerard se po tobě shání! Máš jít do jeho komnaty" volal na mě princův komorník. Povzdechl jsem si, už zase musím za princem. Dalo by se říct, že jsem jeho osobní kurva. Nevím proč si vybral právě mě. Samozřejmě se mi nelíbí jak se ke mně chová, ale je to syn krále, musím ho ve všem poslechnout. Dalo by se říct, že právě on má na starost služebnictvo. Vymyslel to král, prý aby se taky naučil zodpovědnosti. Vydal jsem se tedy do nejvyšší věže za mladým pánem.

Pomalu jsem stoupal po schodech a za mnou jeho komorník. Před velkými okovanými dveřmi jsem se zastavil aby mě komorník mohl uvést..
Vešel jsem do dveří těsně za ním, očima jsem sledoval kamenou podlahu.
"Princi, je tu Frank, jak jste si přál"
"Dobře, můžete jít Žáne" princ mě propaloval pohledem, cítil jsem to, ale nezvedl jsem k němu zrak.
"Pojď blíž Franku, a posaď se tady vedle mě na postel"..pronesl.
Klepaly se mi ruce, jako pokaždé když si mě zavolal. Nemohl jsem mu odporovat, posadil jsem se tedy podle jeho příkazu na postel. Až teď jsem se odvážil vzhlédnout k mému pánovi. Měl na sobě jen obepnuté kalhoty, ve kterých ještě víc vyniklo jeho velké mužství. Všiml si mého pohledu a přešel blíž ke mně a usmál se na mě.."Franku dnes mám chuť si pořádně užít doufám že mi k tomu dobře posloužíš jako vždy"řekl..nenáviděl jsem ten jeho sebejistý tón.
Dalo by se říct, že jsem ho nenáviděl celého. Ale jsem jen syn služky, nemůžu mu říct jediné křivé slovo. Můžu jen tiše plakat, nechat stékat své slzy po svých tvářích rudých studem, když on tvrdě přiráží do mého zadku a užívá si to.
Vždy když se mu něco nevyvede tak si mě pak nechá zavolat do komnaty aby si na mě vybil vztek.A to, že se mě pak máma ptá kde jsem upadl, že tak divně chodím ho nezajímá. Je uplně bezcitný. Teď stál přede mnou a díval se na mě s opovržením.
"Dělej, vysvlékni se!" Přikázal mi výhružně a sám si stáhl kalhoty. Udělal jsem jak mi poručil, seděl jsem tam před ním úplně nahý. Natáhl ke mně ruce a jedním pohybem mě shodil na zem a přehl přes kraj postele.
Byl jsem ohlý o postel a pomalu vzlykal do jeho čerstvě povlečené postele, on si za mě stoupl, pevně mě chytl za boky a tvrdě zatlačil a vnikl do mě. Slzy mi vyhrkly ještě víc, nesnažil jsem se to tajit. Chtěl jsem, aby věděl, aby si někdy uvědomil, jak moc mi ubližuje.
I když jsem plakal čím dál víc, jeho to neodradilo a přirážel pořád víc. Chtělo se mi řvát když jsem cítil jak mi vzdychá na krk..
Jenže já kurva nemůžu, nemůžu nic říct, nemůžu mu odmlouvat. Musím plnit rozkazy. I když jsou sebevíc perverzní. Chtěl bych někdy cítit lásku, vědět, že mě někdo miluje. Přitahovali mě chlapci, to nepopírám. Ale k žádnému jsme necítil lásku.
Ani k němu jsem nemohl, kdyby se ke mě nechoval tak povýšeně a neměl mě jen na to jedno,tak byl můj pán celkem pěkný, ale svým chováním se mi uplně zhnusil.
Třeba teď... Prudce přirážel pořád hlouběji a nebral ohledy na krev a výkaly co mi stékali po řiti..
Bylo mi strašně potupně, ale on dál pokračoval. Ve chvíli kdy dosáhl svého vrcholu mi nehty zaryl hluboko do boků..potom se svalil na postel, zrychleně oddechoval.
Mé slzy už pomalu uschly na mých tvářích, když se Gerard konečně uklidnil.
"Na co čekáš?! Mám ti snad platit? Obleč se a vypadni!" zařval na mě s odporem v očích.
Navlékl jsem na sebe mé oblečení co nejrychleji to šlo a ani koutkem oka jsem se na něj nepodíval. Rychle jsem zmizel z jeho komnaty, ty schody byli pro mé tělo urpením. Musel jsem se zastavit a opřít o kamenou stěnu a zase mi po tvářích začali téct slzy. Chtěl bych, aby věděl jak moc mi ubližuje! I přes tu šílenou bolest jsem se dobelhal dolů. Cítil jsem se příšerně, musím ze sebe smýt krev smíchanou s mými výkaly a jeho spermatem. Vydal jsem se tedy k blízké řece a abych se vykoupal...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lulusha Lulusha | Web | 26. prosince 2007 v 0:47 | Reagovat

oooch chuděrka malej..je to perfektní zlatínka má :-*

2 Gee Gee | Web | 26. prosince 2007 v 16:48 | Reagovat

Ano pan Welsh se s tím opravdu nepáře :D Ale dobrý je to dobrý... *thumbs up*

3 bajenka bajenka | Web | 27. prosince 2007 v 10:30 | Reagovat

Jeah chudáček ...

4 majenka majenka | 27. prosince 2007 v 19:56 | Reagovat

Dost dobry... Ale chudak Frankie...

5 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 28. prosince 2007 v 17:47 | Reagovat

Teda..Gerard je ale pěkná svině...chudáček Fee

6 ^-^ ^-^ | 6. července 2008 v 15:43 | Reagovat

LOL to je hustý jak ste to dali někam do doby králů :P hustyyyy a frank/mikey? to sem zvedava jak to tam bude :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama