Indifference to me...3

29. prosince 2007 v 21:22 | Wee a Mishulka |  Indifference to me
a je tu další díl naší ,,telenovely,,, tentokrát neobvykle dlouhý, to si moc nezvykejte xD
enjoy
-Mishul
Nikdy bych do něj neřekl že může být tak bezcitný..
Bože, co všechno si musel Frank s mým bratrem prožít. Věděl jsem o svém bratrovi, že má rád sex, ale nenapadlo by mě, že je to s někým kdo to odmítá.
Nebo že by to Frank dělal dobrovolně?...ale to mi k němu nějak nesedělo..tolik jsem se chtěl s ním nějak zblížit..a teď jsem zjistil že můj bratr se s ním zblížil až moc..
Gerard mě vyrušil z mého přemýšlení, "Co ti na tom vadí, Mikey? Jsou to jenom obyčejní poddaní. Hlavně, že si nějak užiju a zabiju čas"
"Hnusíš se mi Gerarde!!" zvedl jsem se z křesla a utekl do mého pokoje..Tam jsem přemýšlel jakým způsobem bych mohl Franka ochránit před mým bratrem.
Frankie´s POV:


Když jsem vkročil do velkého salónku, do kterého si mě nechal zavolat můj pán, všiml jsem si, že na křesle sedí jeho mladší bratr, princ Mikey. Poskočilo mi srdce. On nesmí být stejný jako jeho bratr! Mikey byl vždycky hodný.
Mikey byl uplný opak jeho bratra..Ten by mi snad nikdy neublížil..Ale co dělá tady..pouze jsme na sebe nechápavě hleděli a pak jsem odešel s princem Bertem..Víc poníženě jsem se už cítit nemohl..Bert za mnou zavřel dveře ložnice, znova si mě prohlídil a arogantním tónem pronesl "Tak co Franku, pohrajeme si trochu?"
Nenechal mě ani odpovědět a už se ke mě přiblížil a přinutil mě kleknout si na kolena. Musel jsem vypadat dost vystrašeně. Byl jsem si moc dobře vědom mého strachu. "Ale copak Frankie, ty se mě bojíš?" zasmál se s ironií v hlase.
Neodpověděl jsem mu, ani jsem nemohl, hlasivky mi strachem vypověděly službu..Bert si pomalu začal rozepínat poklopec a já se děsil co bude následovat..
"A teď předveď co umíš! No tak, buď hodný kluk a otevři pusu!" zašeptal výhružným tónem.
Neuposlechl jsem ho, rty jsem držel stále pevně semknuté.."Franku dělej! nebo.."než to dořekl povolil jsem rty a vzal ho do úst. Bylo to něco nechutného, strašně se mi chtělo zvracet..Berta to ale nezajímalo chytl mě za hlavu a přirážel si ji k bokům..Potom se mi za velkého hekaní udělal do pusy v tu chvíli jsem nevydržel a vyzvracel jsem se na drahý koberec na kterém jsem klečel..
Princ Bert se udýchaně svalil na pohovku a podíval se na mě. "Franku, pojď sem ke mě" ustrašeně jsem k němu vzhlédl, neodvážil jsem se mu odporovat.
Přišel jsem k němu a sedl si na pohovku.."Frankie,nevím jak jsi zvyklí s Gerardem..ale chci aby si mi to udělal ty"a otočil se ke mě zády..k mému strachu se přidala nervozita..nevěděl jsem jak na to a navíc jsem se ho bál. Stáhl jsem si kalhoty a nemotorně jsem ho chytl za boky, jako to dělá Gerard. Jenže jsem měl menší problém..Moje erekce nebyl taková abych se do něho mohl dostat..Prostě mě princ Bert nevzrušoval.
Byl jsem dost mimo, nevěděl jsem co bych měl v téhle situaci dělat. Bert si toho všiml "Copak Frankie, nevzrušuju tě?" podíval se naštvaně do mého klína.
Byl asi dost naštvaný toto se mu asi ještě nestalo..Podíval se na mě a uhodil mě do tváře takovou silou až jsem upadl na zem a z nosu mi tekla krev.
Vyděšeně jsem se na něj díval, Bert si nahý stoupl vedle mě. Silně mi kopl do břicha, stočil jsem se do klubíčka, z očí mi vyhrkly slzy. On si začal natahovat kalhoty a odešel do salónku za Gerardem.Já ještě chvilku v bolestech ležel na podlaze a potom jsem se proplížil do pokojů pro poddané..Nechtěl jsem aby mě někdo zahlédl s krvavým obličejem.
Gerard´s POV
Dveře do salónku se otevřely a do místnosti nakvašeně vstoupil Bert.
"Ta malá kurva je nepoužitelná. Kouří dobře, ale není schopný mi to udělat."
Usměv mi zmrzl na rtech...Myslel jsem že se s Frankem přededu v dobrém světle..Za tohle ho budu muset potrestat už se na to těším..."Omlouvám se Berte,ale mě vyhovuje..Mě jde o to abych hlavně já měl kam zastrčit,naopak mě to neuspokuje.."..."dáš si??"nabídl jsem mu číši s vínem
Mikey´s POV
Seděl jsem ve své komnatě a pořád jsem musel přemýšlet o tom, co dělá můj bratr Frankiemu.
Nic jsem nevymyslel proto jsem se rozhodl že se půjdu projít do zámecké zahrady...
Nemusel jsem se zdržovat oblékáním, bylo přece léto. Sešel jsem po schodech do přízemí a vydal se do zámeckého parku. Sedl jsem si na lavičku u velkého jezírka a snažil jsme se přestat myslet na Franka. Ale jak se říká, o kom se mluvívá, nedaleko bývá...
Uslyšel jsem jak někdo jde kolem jezírka..Nastražil jsem uši a poslouchal potom jsem uviděl Frankieho jak jde k břehu jezírka a omývá si obličej..Přešel jsem k němu a položil mu ruku na rameno..Lekl se tak až upadl do vody...
Když si stoupl, byl celý mokrý a špinavý od bahna. Díval se na mě dost vystrašeně. To mě trochu zmátlo, nechtěl jsem aby se mě bál. Natáhl jsem k němu ruku, abych mu pomohl ven na břeh.
Ale on mi svou nepodal rači si pomohl sám.Když si konečně stoupl tak se na mě ustrašeně podíval měl mě asi za stejnou sviňi jako je můj bratr.V jeho očích jsem viděl strach a z nosu mu tekla krev.Probůh co mu Bert udělal.."Franku,nesedneme si na lavičku potřeboval bych si s tebou promluvit"
Neodpověděl, sedl si na lavičku a koukal na špičky svých bot. "Franku, co se ti stalo?" mlčky se na mě podíval. "Mě to můžeš říct. Co ti ten hajzl Bert udělal?"
"Nemůžu vám to říct, princ Gerard by se to dozvěděl a... a ublížil by mi" znovu sklopil pohled.
"Franku,mrzí mě to moc se za chování mého bratra stydím,budu se snažit aby ti už nikdy nic neudělal"
"To nedokážete, pořád budu jeho malá kurva" po tváři mu začala stékat slza. Bylo mi ho strašně moc líto..Obejmul jsem ho.Prostě jsem musel "budu tě chránit Frankie" zašeptal jsem. Ale to už se rozplakal pořádně. "Ale proč? Proč mě chcete tak moc chránit?" tiše zavzlykal do mé košile.
Neodpověděl jsem mu,jenom jsem ho pohladil po vlasech.."chci to slyšet"dožadoval se odpovědi Frank
Co jsem mu měl říct? Pravdu, že mne zaujal a líbí se mi? Odtáhl jsem ho od sebe, abych mu viděl do obličeje "Nedovolím, aby bratr někomu ubližoval, zvláště tobě"
V jeho očích už nebyl strach,bylo tam něco jiného..
Na to jsem ovšem nestačil přijít, ted jsem se maximálně soustředil na splynutí Frankieho rtů s těmi mými, na jeho ruce, které mi jemně a stydlivě přejížděly po mých zádech.
Když se odemně otrhl tak zase sklopil zrak..
"Promiňte princi, to se nemělo stát" zvedl se k odchodu, stačil jsem ho chytnout za ruku a stáhnout zpátky vedle mě na lavičku.
"Franku neomlouvej se..a nemohl by si mi řikat Mikey?je to takové osobnější"usmál jsem se na něj
"To bych neměl, jste přece princ a já jen poddaný"
"Ale přál bych si, abych pro tebe nebyl pouze tvůj pán" myslím, že mu to došlo.
Smutně se na mě usmál "Byl bych moc rád, kdyby jsem byl víc než váš poddaný, ale nejde to. Co by tomu řekli král s královnou? A kdyby se to dozvěděl váš bratr tak by se mu to určitě nelíbilo"..
Podíval jsem se mu do očí, "Frankie, prosím, neřeš to. Alespoň ne teď" pohladil jsem ho po tváři a jemně políbil na rty. Neucukl, právě naopak, polibky mi opětoval.
"Děkuju Mikey.."zašeptal mezi polibky..moje jméno vyslovil tak krásně.
"Já děkuju Frankie" usmál jsem se na něj.
"Měl by jsi už jít, aby tě nehledali" usmál se na mě starostlivě Frank.
"Máš pravdu" dal jsem mu letmý polibek na rty a zvedl jsem se k odchodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | Web | 29. prosince 2007 v 23:59 | Reagovat

Hej, tohle se mi líbí. Jo, hodim si tě do oblíbených, teda jestli nevadí?!

2 majenka majenka | 30. prosince 2007 v 17:17 | Reagovat

Jakou ma tenhle pribeh vlastne orientaci? =D Frerard vs. Frikey ??

3 Wee Wee | Web | 30. prosince 2007 v 18:05 | Reagovat

To ještě nikdo neví...Pořád se rozhodujeme..

4 majenka majenka | 30. prosince 2007 v 18:22 | Reagovat

Ovlivnovani autoru je sice dost hnusne ... ale prosim at je to FRERARD =D i kdyz Frikey neni taky špatný...

5 Lulusha Lulusha | Web | 31. prosince 2007 v 14:17 | Reagovat

já nechcu Frikey..mě je ztoho akorát blbě...já chi frerard,udělejte to pro mě a pro pstatní zlatíčka moje..

6 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 31. prosince 2007 v 14:35 | Reagovat

nééééé, tohle by měl být Frikey....myslím že Gerard je tak trošku psychopat. Mikey to s ním aspoň myslí vážně, a dokáže ho milovat. Gerard ne. Jinak se moc těším na další díl tohohle zázraku:D

7 Denyska Denyska | Web | 31. prosince 2007 v 15:21 | Reagovat

Hej tak teď nevím, chtěla bych Frerard, ale stejně dáte Frikey, ale zkuste do toho pak jeste Frerard zamotat ju??? :)

8 JitkaVampire JitkaVampire | 31. května 2008 v 22:13 | Reagovat

já neci Frikey!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama